Рубрика

10 способів використання прасувальної дошки

Навіщо ж їй стояти в кутку або, що ще гірше, бути захованої казна-де від цікавого людського ока? Ми знайдемо їй заняття. І занять таких — безодня …

1. Почнемо з самого прозаїчного: тумбочка, вона ж — полку (якщо її до стіночці приставити). Описувати технологію застосування в цій якості немає потреби. Все просто і зрозуміло.

2. Йдемо далі. Знаєте, бувають такі картини — вузькі і високі або широченні, але висоти ніякої — точний розмір поверхні прасувальної дошки. Ставимо дошку напопа, підставкою під праску до підлоги. На загин цієї підставки мостимо полотно чи папір на рамі або без такої. І … творимо. Підставка під праску — основна деталь мольберта. До речі, ..

3. А батик! Якщо ми укладемо дошку донизу довгою стороною і влаштуємо тканини і «опалубки» на ніжках. Хіба не зручно?

4. Є ще ідея. Кавовий столик. А краще — столик для сніданку. Ось, піднімаєтеся Ви вранці з теплого ліжка, вмиваєтеся, там, досипати і всяке подібне. Потім, приміром, глядь, сорочка вчора тільки випраний — треба випрасувати. Зроблено. А на кухні вже і кофеек наспів. Переносимо прасувальну дошку на кухню і маємо, практично, мобільну барну стійку. За нею і проведемо з десяток хвилин блаженства. І при тому весь цей час (і навіть довше) будемо усвідомлювати, що кухня наша влаштована, може, не за останнім, але аж по передостаннього словом техніки точно.

5. Не будемо забувати про дітей і … про інших кольорах. З дітьми складніше буде. Головне, зміцнити дошку, щоб у неї не було бажання падати (хоча і цінна вона тим, що вага у неї не такий вже, щоб придавити набольно). Так. А тепер — якщо дошка стоїть на ніжках — обважують її всякими іграшками-брязкальцями або різного роду наочними посібниками на ниточках (можна просто перекидати нитки з прив’язаними з двох сторін предметами через дошку). І ми маємо майже голографічне табло з тривимірними іграшками-посібниками для діток, які ще не готові топати ніжками. Хоча і тим, хто вже натаптивает на землі свої стежки, це теж буде цікаво.

А якщо дошку перевернути і знову використовувати мотузки (тільки тепер вже серйозніше) — це ж ідеальна качеля, та ще й з поручнями.

6. Може статися й таке, що у Вашому будинку збереться велика компашка дітей, а посадити їх буде нікуди. Особливо прикро, коли немає місць за столом з тістечками і лимонадом. Ні, стіл-то сам пристойний, і їжі вистачає, але всім забезпечений тільки доступ до столу в позі «стоячи». Беремо пару дитячих або не дитячі, але теж низьких, табуретки і кладемо на них зверху прасувальну дошку. Ура! Є лавка! І прийме вона, як мінімум, людини чотири. А якщо в будинку не одна, а кілька гладилок? Ось це свято!

7. Квіти. Квітам — в горщиках чи, у вазах чи — просто потрібна плоска поверхня, щоб примоститися на ній і радувати нас своєю присутністю практично в будь-якому куточку нашої неосяжної Батьківщини.

8. Уявіть же, що Вам необхідно перемістити на далеку відстань щось таке півтораметрове, що не можна, наприклад, гнути. Питання вирішується просто. Беремо дошку, збираємо ніжки докупити, укладаємо предмет (можна -предмети) і спокійно йдемо, несемо, що не переживаємо.

9. Ще веселенька тема — шлагбаум. І треба-то всього зрушити ніжки (але не укладати їх до дошки) і уперти одну строну дошки в потрібне місце. Цей прийом можна використовувати на весіллях, святкуванні Нового року, Дня народження та інших веселощах. Головне, щоб був відповідальна людина, яка таким шлагбаумом погодиться керувати. Тут, звичайно, однією дошкою можна і не обійтися. Але … зустрічаються ще альтруїсти на Землі.

10. І останнє, на перший раз, пропозиція. Прасувальна дошка — досить серйозний предмет для того, щоб бути корисним у врятуванні життя свого господаря. А що? Живете Ви собі спокійно в своїй квартирі, а якщо пощастить, так і в будинку. Сидіть, припустимо, на дивані після нарешті закінчилася виснажливої ​​прасування і дивіться улюблене кіно. І раптом чуєте — скрипить замкова щілина, потім — петлі на дверях, теж скриплять, а потім і стать (скрипить негідник). А Ви нікого не чекаєте … Ніколи не завадить озброїтися дошкою для прасування: взяти її двома руками, влаштувавшись з короткої сторони, і підняти над головою — замахнутися тобто.

Якщо з-за дверей вискочить розбійник, не терпіть — опускайте дошку, опускайте йому прямо на обличчя, адже її ж важко тримати на витягнутих руках. Правда, в кімнату може увійти і більш близьке особа (чоловік з відрядження, мама з відпустки, діти від друзів). Ось на такі особи дошку опускати не треба; терпите; покажіть всім, як серйозно Ви ставитеся до свого тіла. Так серйозно, що готові навіть під час улюбленого серіалу, навіть не поцілувавши коханої людини, займатися і займатися спортом: руки вгору (з дошкою, зрозуміло) — руки вниз, зігнути-витягнути, присісти-встати і … до речі, це ще одне , не враховане, застосування нашої дорогої прасувальної дошки.

Хм, а спочатку здавалося, що придатна вона тільки для вирівнювання ниточок на матерьяльчіках, з яких зшиті наші сукні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *