Рубрика

Дизайн однокімнатної квартири 40 кв. м.

Цей дизайн дозволить розширити кімнату, наповнивши її світлом. Колірна гамма в кухні і вітальні нехай буде різна, але приміщення не повинні надто вже різнитися між собою — можна облаштувати кухню в світлих тонах, а вітальня може бути більш яскрава і насичена.

Непогано буде розділити один великий простір на зони, а для їх виділення використовувати стелажі, подіуми або різне освітлення.

Останнім часом арочні конструкції остаточно вийшли з моди, набагато більше простору створюється за допомогою розширення всіх прорізів, включаючи віконні. Якщо дозволяють фінанси, варто збільшити вікна та балконні блоки так, щоб стекла були від підлоги до стелі. Тоді дизайн однокімнатної квартири 40 кв. м. буде наповнений світлом і, зорово, буде набагато просторіше.

З меблів будуть корисними практичні шафи-купе, які можна оформити в тих же кольорах, що і загальний інтер’єр. Вони вміщують багато речей, при цьому не захаращуючи кімнату, як стінки.

Для однокімнатної квартири краще вибрати диван — кутовий чи ні — на ваш смак. Він набагато більш функціональний, ніж ліжко, якої не прибереш і не складеш для економії площі.

Найголовніше — дотримуватися єдності стилю, тому як стиль хай-тек в кухні і японський стиль у вітальні, будуть виглядати безглуздо, і навіть химерно. Корисно буде переглянути різні варіанти дизайнів в інтернеті, перш ніж створювати свій власний, адже наробити помилок просто, а от виправляти їх потім — зайва трата грошей і часу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *