Рубрика

Дизайн вітальні 17 кв. м.

дизайн гостиной

Якщо ви хочете зробити квартиру-студію, тоді важливо дотримуватися загальної колірної гами. Необов’язково, щоб колір стін, підлог і стелі був однаковим, достатньо, щоб кольори перегукувалися між собою. У вітальні на підлозі можна сміливо класти паркет або ламінат, а на кухні — відповідний кольору — кахель. Бажано, щоб і кухонні меблі з меблями у вітальні знаходили відгук по колірній гамі.

Комбінуємо зони

Щоб зробити вітальню функціонально значущою, можна розбити її на зони. Поділ може бути як меблями, так і п’ятою стіною. Стіна буде доречною в довгому приміщенні, щоб з двох сторін був прохід в суміжну зону. В одній зоні — вітальня з диваном і телевізором, в іншій — їдальня або спальня. Точно такий же принцип поділу стосується і меблів — стіл зі стільцями у вітальні буде означати початок зони їдальні.

Більше світла

Все більше людей, при створенні дизайну вітальні 17 кв. м., відмовляються від важких штор з ламбрекенами, зупиняючи вибір на легких напівпрозорих фіранках або римських шторах. Подібне оформлення не є пилозбірником, додає світла і робить кімнату візуально більше.

Меблювання

Захаращувати приміщення великою кількістю крісел або диванів, як і ставити громіздкі шафи не рекомендується. Краще віддати перевагу дивану, який може трансформуватися в ліжко, телевізору з домашнім кінотеатром, полкам на стінах для книг. Якщо дозволяє висота, можна робити шафки до самої стелі. Натяжні стелі світлих відтінків підійдуть тим господарям, у чиїй квартирі стелі стандартної висоти — вони допоможуть розширити візуально кімнату.

Як ми бачимо, створення інтер’єру і на 17 м — Процес не настільки складний. Варто тільки дотримуватися деяких правил, щоб вітальня стала вашою візитною карткою.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *