Рубрика

Етнічний стиль в інтер’єрі

Істинний настрій і цілісність стилю внутрішньому оздобленню кімнат додасть текстиль (портьєри, покривала, подушки, килими), освітлювальні прилади, різні дрібниці (декоративні вази, картини, предмети особистого користування). Відповідно, нове внутрішнє оздоблення приміщення можна створювати завдяки простому прикрасі.

Таким прийомом вдало користувалися наші бабусі і дідусі: сезонні набори портьєр і покривал (теплі зимові або легкі літні), святкові скатертини, різні матерчаті абажури світильників на освітлювальних приладах, і «запасні» доріжки-килими для особливо важливих подій. Час минув, уклад життя змінився. При потребі, зараз все можна купити в магазинах.

Однак, затишок і комфорт дуже важливий. Виникає бажання іноді порадувати себе і родичів або вражати гостей. Тому ми рекомендуємо вам завести декілька стилістично різних наборів текстилю для вітальні кімнати. Дотримуючись наших інструкцій, можна зробити все це своїми руками або замовити у кваліфікованих професіоналів. Для цього треба визначитися зі стилем, тканинами, візерунками. Необхідні лінійні розміри можна вибрати, застосовуючи паперові шаблони прямо в інтер’єрі кімнати.

Для прикладу, початкові дані такі: вітальня кімната — 20 квадратів. Колір перегородок і стін — теплий бежевий. Підлоги — світлий коричневий паркет. Диван лаконічної форми (світло-бежевий). Модульна стіна і обідній стіл — темні коричневі. Все зроблено в стилі контемпорарі.

Обраний стиль — східний (марокканський). Кольори — бежевий світло-коричневий, малиновий. В текстилі все фіолетові і бордові тони.

Робота над стельовим світильником 1) лайкра малинового кольору, 1000 х 1000 міліметрів;

5) ламель, яка зроблена з пластмаси — 4 штуки;

9) утяжелитель абажура світильника — повністю прозорий пластик в 10 міліметрів завтовшки (квадрат — 250 х 250 міліметрів). Кути заокруглені для того, щоб уникнути розриву тканини.

Зигзагоподібної рядком застрочити кулісу по всьому периметру з одноразовим вкладанням усередину шнура. На кутах випустити навісні петлі протяжністю в 3 сантиметри. Якщо трикотаж щільний і добре тримає форму, то можна, нічого не застрачівая, пришити на кінці по металевому колечку, змінити сталеві саморізи на кріпильні маленькі гачки.

Монтування освітлювального приладу Зібрати патрон, прикріпити до шнура і закрутити лампу. Виконати відмітку на стелі кімнати, висвердлити отвори, вставити ламелі і закрутити саморізи з нержавіючої сталі з надітими на них шайбами. Зауваження: лінійні розміри розмітки будуть індивідуальні. Вони залежать від ступеня еластичності трикотажу вашого абажура.

Радять заздалегідь зробити примірку — тканина повинна бути натягнута рівномірно по всім сторонам квадрата. Надіньте петлі матерчатого абажура на стельові кріплення. В центр квадрата, прямо під лампою, покладіть пластмасовий утяжелитель (він надає правильну форму освітлювального приладу, а також охороняє від перегрівання тканину).

На стіні або перегородці, над диваном, можна розташувати 3 полотна кольорових панно з щільного красивого шовку, зроблених в техніці печворк. Лінійні розміри можуть бути будь-якими — аби тканина була натягнута. В куліси вставляється металеві або дерев’яні карнизи, пофарбовані в чорний колір.

Для дивана виготовляються чотири і більше квадратні подушки (45 х 45 сантиметрів) з соковитого фіолетового, малинового або бордового щільного шовку. На додаток до них роблять 2 подушки-валики в марокканську смужку на бежевому світло-коричневому тлі.

Фіранки і портьєри На металевий кований карниз чорного кольору надягають світло-кремові портьєри без малюнка і смугасті портьєри (на зав’язках або люверсах).

Килим Як не дивно звучить, однак настінний килим маленького розміру можна зробити самим. Етнічний стиль тим і хороший, що дозволяє вписувати в інтер’єр кімнати саморобні речі з вадами в їх якості. Маленький килимок відповідного розміру можна пов’язати маленьким гачком або виконати його з шматків багатобарвної шкіри в техніці печворк. Ми пропонуємо не менш особливий і, одноразово, простий метод плетіння.

Для килима підлогового покриття розміром 1,5 х 2,2 метра буде потрібно 2 прямокутника (2 х 3 метри) тоненького дубляжу, ненатуральна замша, дубльована тонковорсовим хутром (один бузково-фіолетового колірного відтінку, інший — червоно-бордового або бежевого світло-коричневого) .

Припуск на переплетення прямо пропорційно залежний від товщини і еластичності матеріалу. Відповідно, чим товще і грубіше тканина, тим більше припуск на згин. Це визначається експериментальним шляхом на малому шматочку-зразку.

Прямокутники треба різати на рівні смуги шириною 3 сантиметри — один шматок по довжині, а 2-й шматок — по ширині (як і нитки основи). Викладіть довгі смуги в ряд і скріпіть їх по ширині зигзагоподібної рядком. Після цього візьміть смугу качка і починайте переплітати її з заготовленої основою (полотняне переплетення). Потім працюйте з наступною, щільно присуваючи її до попереднього ряду.

Зигзагоподібної рядком зміцните останній ряд так само, як і в початковій операції. По завершенні оформлення приміщення, можна прикрасити все прорізи дверних систем портьєрами з ниток багатобарвного стеклярусу і поставити в кут кальян.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *