Рубрика

Фарбування стін

Перед фарбуванням необхідно провести серйозну підготовчу роботу. Ретельно обштукатурену стіну після повного висихання необхідно очистити від крапель розчину. Зробити це можна, наприклад, щіткою. Наступним етапом буде грунтування стін. Фахівці рекомендують використовувати акрилову грунтовку з антибактеріальним ефектом: вона проникає глибоко в тріщини, перешкоджає утворенню грибка і цвілі, є відмінною основою для подальшого фарбування. У використанні акрилова грунтовка дуже зручна: вона продається в відерці, повністю готова до вживання, тобто, її не треба додатково розбавляти водою. Якщо на оброблюваних стінах немає грибка, то досить нанести валиком або пензлем один шар грунтовки, якщо ж є – після ретельного очищення суперечку зі стін, нанести ґрунтовку, дочекатися висихання (12:00) і повторити обробку.

Коли підготовчі роботи завершені, можна приступати до фарбування. У статті мова йде про внутрішні оздоблювальних роботах, а для цього найкраще підходять водоемульсійні фарби. У них є цілий ряд переваг: нетоксичність, швидкість висихання, можливість використовувати на різних поверхнях. Після висихання на стінах залишається плівка з великою кількістю мікропор, які пропускають повітря, тим самим даючи можливість стінам «дихати». Колір стін, пофарбованих водоесульсіонной фарбою, дуже рівний і ніжно-матовий, що дуже виграшно виглядає в квартирі.

Якщо ви збираєтеся фарбувати ванну, виберіть вологостійку фарбу. У деяких квартирах у ванних на стінах, навіть забарвлених, з’являється цвіль. Щоб цього уникнути, використовуйте фарбу з фунгіцидами та альгіциди.

До цих пір великим попитом користуються масляні фарби. Вони різняться в залежності від масла, яке використовується, як сполучний елемент. Це може бути конопляне, лляне, соняшникова, соєва, рицинова й інше масло.

Практика показує, що для оштукатурених стін найкраще використовувати фарби на лляній олії.

А тепер звернемося до нових видів фарб.

1. «Мозаїчна фарба»

При нанесенні використовується спеціальний пістолет, який розпилює фарбу так, що на стіні з’являється малюнок, що нагадує граніт. Саме тому мозаїчну фарбу називають так само гранітної. Фарба виготовляється на водній основі, а ефект граніту при її розпиленні дають маленькі акрилові бульбашки, що розбиваються об стіну.

2. Фарба з ефектом велюру

Цей вид фарби так само виготовляється на водній основі, тільки акрилові бульбашки замінюють тверді подрібнені кольорові крупинки. Поверхня, забарвлена ​​фарбою з ефектом велюру, нагадує собою цю тканину своєю м’якістю і глибиною кольору. Але це тільки зорове враження. Якщо підійти ближче, відчуття зникне. Стіни, пофарбовані такою фарбою хороші тим, що їх легко мити.

3. «Перламутрова» фарба

Цією фарбою рекомендується обробляти елементи інтер’єру: карнизи, колони, але не стіни в цілому. Після висихання, фарба виглядає прозоро-блискучої, яка змінює відтінки кольору в залежності від освітлення. Цей ефект забезпечує міститься в ній перламутр. Підходить для стін, оброблених ДСП, гіпсокартоном, деревом, шпаклівкою.

4. «Флок»

Фарбування стін
У народі ця фарба прижилася під кодовою назвою «чіпси». До її складу входять маленькі шматочки акрилової фарби, незвичайно схожою видали на чіпси. Ця фарба незвичайна, вона продається цілим комплектом, в який входять компоненти: сама основа (на неї будуть приклеюватися «чіпси»), Безпосередньо «чіпси» (Вони можуть бути самими різними за кольором) і лак (для захисту стіни).

Як наносити флок?

Спочатку підготуємо стіни. При грунтування потрібно підібрати матеріал з вологонепроникним ефектом. Після того, як стіни висохли, наносимо валиком клейову основу і відразу ж розпилюємо «флок» спеціально призначеним для цього пістолетом. Тепер необхідно дочекатися, поки основа і флок висохнуть (буде потрібно годин 12). Лакується поверхню за допомогою валика.

5. «під старовину»

Деякі у своїх апартаментах з антикварними меблями хочуть створити ілюзію «старовини». Зробити це можна, використовуючи фарби на основі штучного латексу. Щоб досягти максимального ефекту, при фарбуванні стін в деяких місцях застосовують велику силу при натисканні пензлем – при висиханні фарба тут буде помітно світліше. Після фарбування, використовують прийом «затирання поверхні» щіткою – в підсумку виходить благородно-шорстка «старовинна» стіна. Останнім етапом роботи стає лакування для додання гладкості поверхні. Коштує це задоволення 3-5 доларів за квадратний метр.

Завдяки величезному вибору різних матеріалів, фарбування стін, як вид оздоблювальних робіт, стає все більш затребуваним. Якісні фарби утворюють на поверхні повітропроникну плівку; вони нетоксичні, практичні і зручні у використанні

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *