Рубрика

Класифікація меблів для дому

Вивчити його можна по каталогу або прейскурантом, відзначаючи при цьому характеристику кожного різновиду виробу, його класифікацію, ознаки та головні види конструктивних елементів.

Щоб закріпити в пам’яті отриману інформацію про класифікації меблевих виробів, потрібно перевірити вартість декількох видів кожного виробу, а також зразки та макети, які існують в лабораторії. Потім відбувається порівняльний аналіз отриманих характеристик з характеристикою в каталозі. В той же час звертають увагу на артикуляцію меблів.

По комплектації меблів стандартно виділяють наступні поняття (меблевий виріб може бути виконано в одиничному варіанті і комплектні вироби, представлені в наборі або гарнітурі).

Меблевим набором називають групу виробів, які пов’язані між собою загальною метою — обставити приміщення, і мають широку варіативність змісту і призначення. Вироби одного набору можуть утворити різні варіанти меблевих комплектів, наприклад, набори для кухонь, спалень, дитячої кімнати, вітальні і багато інші кімнати.

Меблевим гарнітуром називають групу виробів, які пов’язані між собою за архітектурних, художніх та конструктивними ознаками. Гарнітур призначається для обстановки конкретної функціональної області приміщення (наприклад, вишукана і сучасна:

  • гарнітура м’яких меблів, що складається з крісла і дивани, тумби для телевізора і під квіти;
  • гарнітура для їдалень, що містить шафа для посуду, обідній стіл і стільці;
  • гарнітура для кухні, який об’єднує шафи, столи, підлогові і навісні шафки для продуктів і посуду, тумби, вбудовані шафи під мийку і електроприлади).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *