Рубрика

Коркові шпалери

У сучасних дизайнерських рішеннях, коркові шпалери відмінно гармонують з різними видами оздоблення стін, наприклад, шпалерами або фарбуванням.

Завдяки еластичності такого матеріалу, з коркових шпалер можна створити будь-яку фігуру, яка Вам необхідна в інтер’єрі. На дотик коркові шпалери дуже ніжні і приємні. У сучасних дизайнах з коркового дерева використовують пробкові шпалери, коркові рулони  і пробкові листи. Але рулони найчастіше використовують тільки для підкладки для підлогового покриття.

Виробляють пробкові шпалери на паперовій основі, наносять на яку подрібнене коркове дерево. Для поклейки таких шпалер необхідно використовувати спеціальний важкий клей. Існує два розміри пробкових шпалер — 8х0.5 метра або  5.5х7.6 метра.

Пробкові листи бувають  одношаровими або двошаровими, товщина яких більше 3 мм. При виробництві листів, якщо ці двошарові, то можна  за бажанням перший шар  покрити всяким кольором, а другий шар, зберігаючи малюнок нанести частково. Надалі пробкові листи покривають воском або лаком, що дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з високою вологістю. Розмір листів стандартний — 0.6х0.3 метра.

Пробкові рулони виготовляються з подрібненого — великої фракції дерева. Якщо нанесення багатошарове, то можливо кольорове вкраплення, а також різна структура. Розміри рулонів різні-від 8 до10 метрів в довжину і від 0,5 до 1 метра в ширину. Завдяки  промисловому виготовленню, пробкові рулони набагато економічніше, ніж інші види.

Пробку можна використовувати не тільки в дизайні будинків, але і в будівництві. Через  пористості складу, пробку використовують як ізоляційний матеріал. У тих приміщеннях, де необхідно домогтися звукоізоляції і уникнути луни, пробку клеять на стіни. Пробка — екологічний та  чистий продукт, який володіє відмінними електростатичними якостями. У пожежобезпеки пробка випереджає всіх по основним вимогам.

Важливим фактором є те, що під дією сонячних променів пробка не втрачає свій колір, як інші оздоблювальні матеріали. Колірна палітра коркових шпалер дуже різноманітна — від відтінків жовтого до коричневого.

Поклейка таких шпалер відбувається стик в стик. У тих приміщеннях, де вологість висока, для коркового покриття використовують спеціальний клей. Потім пробку покривають лаком, призначеним спеціально для цього матеріалу, для того, щоб пробка мала можливість дихати. Перед тим, як приступити до наклеювання шпалер, не забувайте, що пробка-це все ж дерево і, після покупки його необхідно розкачати і залишити на пару днів, щоб пробка ввібрала всю вологу, яка їй необхідна

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *