Рубрика

Особливості застосування оздоблювальних матеріалів при ремонті квартир

Починаючи ремонт свого приміщення, в першу чергу ми замислюємося про придбання якісних оздоблювальних матеріалів, адже вони будуть виконувати не тільки декоративну функцію. Від якості використовуваних нами будівельних або опоряджувальних матеріалів, буде залежати довговічність нашого ремонту.

Якщо ви стикнулися з проблемою вибору плитки для облицювання стін або для підлогового покриття, то вивчіть асортимент

і зверніть увагу на керамогранітную плитку Керама Марацци Креп. Вона представлена в дев’яти градаціях і кожен з них, у свою чергу виконаний у двох варіантах:

  • перший варіант – плитка, що має гладку матову поверхню;
  • другий варіант — полірована плитка, що має дзеркальну, добре відбиває світло, поверхня.

Її спокійні відтінки імітують переливи красивого шовку, з її допомогою можна створити романтичну обстановку так і елегантний і строгий дизайн кімнати.

Також, при виборі оздоблювальних матеріалів, зверніть свою увагу на агат. Це різновид агата з різнокольоровими смугами. Свою назву камінь отримав від грецького слова onyx, що в перекладі означає «ніготь». Його використовують у меблевому виробництві (стільниці, підвіконня), з нього роблять декоративні предмети для прикраси інтер’єру, сходи, фонтани і каміни.

Одним з кращих теплоізоляційних матеріалів для ремонту приміщення є натуральна пробка. Вона володіє відмінними тепло — і звукоізоляційними характеристиками. Для утеплення приміщення використовують корковий агломерат, який буває декількох видів і найпопулярніший тут — білий агломерат.

В процесі виробництва білого агломерату використовуються гранули з дуже низькою вологістю. В результаті виходять легкі, щільні плити з мінімальною вологістю, які володіють відмінними такими, що зберігають тепло і звукоізоляційними властивостями.

Чорний агломерат отримують при спіканні гранул з підвищеною вологістю. В результаті чого виходить пружний, міцний, вогнестійкий екологічно чистий продукт. Чорний агломерат здатний витримати значний перепад температур і також володіє прекрасними теплоізоляційними характеристиками.

  • при зовнішній обробці – в якості утеплювача дахів, мансард і при штукатурці стін;
  • при внутрішній обробці – для утеплення підлоги, внутрішніх перегородок і міжповерхових перекриттів.

Сучасний ринок будівельних матеріалів дозволяє кожному вибрати той матеріал, який найбільш підходить за ціною і якістю. Гнучкість вартості оздоблювальних матеріалів особливо цінують домашні умільці, які звикли робити ремонт своїми руками. Але які б матеріали ви не вибрали, головне, щоб ваша квартира після ремонту була тим місцем, куди б ви хотіли завжди повертатися з радістю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *