Рубрика

Пластикові вікна KBE

Пластикові вікна KBE КБЕ — це німецька торгова марка, лідируюча серед виробників пластикового для віконних систем. З 1980 року торгова марка КБЕ є лідером у виробництві пластикових вікон, як у Німеччині, так і в Росії. В даний час діють два заводи в Хабаровську і підмосковному Воскресенську. При цьому віконні профілі КБЕ, вироблені в Росії та Німеччині, абсолютно ідентичні.

У Росії торгова марка КБЕ представлена ​​через філії в Санкт-Петербурзі, Самарі, Новосибірську, Єкатеринбурзі, Ростові-на-Дону і Хабаровську, кожен з яких має розгалужену дилерську мережу в регіонах. Якість продукції підтверджена престижним міжнародним сертифікатом ISO 9001. Однією з умов володіння даним документом є забезпечення вільного доступу клієнтів на виробництво. Віконні профілі випускаються з екологічної технології greenline., Традиційно використовуваний при виробництві ПВХ-профілю, замінений на екологічно безпечне з’єднання кальцій-цинку (CaZn). Вікна КБЕ можливо виконати в різних колірних рішеннях.

За допомогою ламінуючої плівки, що повторює фактуру і колір цінних порід дерева, їх зовнішній вигляд може бути радикально змінений. КБЕ СЕЛЕКТ 70мм — система, що відрізняється округлими контурами і плавними лініями. СЕЛЕКТ 70 мм виробляється виключно в Німеччині, що говорить про її якість. КБЕ Експерт — профільна система, що відповідає високим вимогам по теплоізоляції.

Даний віконний профіль має монтажну ширину 70 мм, що дозволяє зробити монтажний шов на 20% ширше і утеплити його. Широкий 5-камерний профіль дозволяє більш товстий, що значно збільшує теплоізоляцію приміщення. Система КБЕ Експерт + — це сучасна розробка на основі чудових технологій з урахуванням російських особливостей клімат-. ), Система додаткові переваги по тепловіддачі і комфортності. КБЕ Енергія — це якісне рішення для скління об’єктів з особливими вимогами по тепло-і шумоізоляції.

Трикамерна виконання даної системи робить більш доступними за ціною. Водночас платформа 70 мм дозволяє встановити товстий двокамерний і збільшити ширину монтажного шва, що робить вікно тепліше в цілому. КБЕ Енджін — це доступна і економічна система, створена конструкторами у відповідь на потребу ринку в 58 мм системі.

КБЕ Еталон — це класична профільна система представлена ​​на російському ринку вже 15 років. За цей час віконні компанії опрацювали всі нюанси зборки вікна з профілю Еталон. Тому дана система стала класикою! Система Еталон + розроблена для російських кліматичних умов і розширює основні переваги системи Еталон.

Завдяки комбінації з «широкою рамою», система отримує додаткові переваги по теплу і комфорту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *