Рубрика

Що покласти на підлогу у ванній

пол в ванной

Хороше і правильно вибране покриття для підлоги у ванній має поєднувати в собі кілька характеристик – гарний естетичний вигляд, водонепроникність і безпеку під час ходіння по ньому.

У наш час виробники пропонують найширший спектр різноманітних матеріалів для цієї мети – керамічна плитка, лінолеум, гумове або вінілове покриття.

Вищеперелічені види покриття відповідають всім параметрам – вони легкі в догляді, безпечні і водонепроникні. Якщо ви зупинили свій вибір на плитці з натурального каменю мул теракотової плитці, зверніть увагу на те, що б їх поверхня не була дуже слизькою.

Як ви самі розумієте, різні види плитки мають свої унікальні характеристики, які можуть істотно відрізняти їх один від одного. Нижче наведені приклади різних статевих покриттів для ванної з їх основними перевагами і недоліками.

Ламінат і вінілова плитка – це покриття може бути найрізноманітніших кольорів і фактур. Воно може імітувати камінь, дерево, кераміку. До безперечних плюсів цих матеріалів можна віднести їх відносну дешевизну і легкість у догляді.

Натуральний лінолеум – цей вид покриття створюється з природних матеріалів, таких як каучук, деревне борошно, лляне масло, пробка, вапняк. Це покриття дуже різноманітно за своєю забарвленням, може імітувати мармур або містити який-небудь цікавий малюнок. Він легкий у догляді, міцніше і надійніше ламінату або вінілової плитки.

Керамічна плитка – класичний вибір, при виборі статевого покриття для ванної. Її ціна може варіюватися від дуже дешевою до дуже дорогою. Ця плитка виготовляється з глини, сланцю або фарфору, формується в спеціальних формах і сушиться при дуже високій температурі. Чим довше проходить цей процес, і чим вища температура, тим плитка міцніше і в ній менше пор. Якщо ви вибрали керамічну плитку білого або кремового кольору, використовуйте різнокольоровий розчин для затирання швів, наприклад синій може надати ванній кімнаті дуже ефектний вигляд. Так само не забудьте про використання герметиком, в місцях, де поверхня швидко зношується, наприклад, на виступаючих кутах або стільницях.

Натуральна кам’яна плитка (мармур, граніт, цегла, шифер, онікс, вапняк) – це красиве, довговічне і благородне покриття. Оскільки така плитка дуже міцна її можна використовувати в людних місцях. Це легкий у догляді матеріал. Але слід пам’ятати, що це дуже холодне покриття, яке може бути занадто слизьким, до того ж така плитка здатна глибоко вбирати плями, які потім важко видалити.

Мозаїчне покриття – це прекрасне покриття прийшло до нас з глибини часів, її виготовляють зі всіляких матеріалів, таких як камінь, фарфор, кольорове скло. Розміри такої мозаїки не перевищують 2 – 5 сантиметрів. Це обумовлює її дорожнечу, але результат може перевершити всі ваші очікування. До того ж, її можна використовувати частково в оформленні ванної, наприклад, виклавши мозаїкою тільки стільницю або створити композиційний центр з мозаїки на підлозі.

Бетонне покриття – таке покриття можна віднести до розряду «дешево, але сердито». Це недорогий і простий в експлуатації матеріал. Його доречно застосовувати в дуже відвідуваними місцях, наприклад в громадських душових, або у ванних кімнатах з дуже високою вологістю. До того ж в наш час виробники пропонують дуже багато видів бетону, різних за кольоровим рішенням і текстурою.

Дерев’яна підлога – ви можете вистелити підлогу у ванній твердими верствам деревини, паркету або інженерної деревини (особливий матеріал, створений з декількох шарів деревини, високотехнологічний стійких матеріалів, який за своєю структурою схожий на фанеру). Така підлога стійкий до зношування, дуже благородно виглядає, по ньому приємно ходити і він не слизький, легкий у догляді. Основним мінусом такого покриття є його висока вразливість до вологи, яка неминуча в будь-якій ванній.

Якщо ви використовуєте в оформленні ванної кімнати килимки, при покупці обов’язково виберіть такі, які мають або гумову основу або гумові смужки на зворотній стороні, що б запобігти їх ковзанню по підлозі. Так само візьміть до уваги той факт, що килимки можуть стати раєм для пилових кліщів або всіляких алергенів. При виборі, зупиніться на тих, які легко миються і стираються, а так само швидко сохнуть, що б всередині їх не з’явилася цвіль.

Неважливо, затіяли ви генеральний ремонт своєї ванною або створюєте її з нуля, відповідально поставтеся до створення проекту, для того, що б в точності досягти намічених результатів. Вид покриття підлоги, його колір, фактура, розмір плитки яку ви обираєте, допоможуть вам створити саме таку ванну кімнату, про яку ви мріяли.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *