Рубрика

Види м’якої покрівлі

Верхній шар листів покривають базальтовими гранулами, вони захищають від сонячних променів і покращують зовнішній вигляд черепиці. Бітумна черепиця захищає гідроізоляцію і служить фінішним покриттям, використовують її для покриття будинків і господарських будівель, виробничих приміщень. Робити покрівлю з бітумної черепиці краще провчити професіоналам, тому що зроблені неправильно стики призводять до протікання покрівлі і тоді необхідно буде виробляти.

Так само популярна і металочерепиця, вона може використовуватися для покрівлі в будь-яких кліматичних умовах. Пласт метало черепиці важить мало, завдяки невеликій товщині, тому покрівля з неї полегшує вагу всієї кроквяної конструкції. Листи такої черепиці мають стандартну ширину 1180 міліметрів, довжина від 600 до 8000 міліметрів. Виробники можуть зробити черепицю за розмірами замовника, в результаті цього кількість стиків на даху буде мінімальним і дах стане ще міцнішим. Величезними листами покривають дахи з простою геометрією. Дахи з металочерепиці не ламаються від ваги снігу, не вбирають вологу, не піддаються корозії і подряпин, мають стійкий колір. Для стійкості кольору металочерепицю покривають захисною оболонкою з поліестеру або пластизолю. Листи профілюють в поздовжньому і поперечному напрямку, це робить їх схожими на натуральну черепицю. Один раз у 7 років покрівлю рекомендується мити спеціальним препаратом для чищення лакованих поверхонь. Сніг з даху найкраще зчищати м’якою щіткою. При правильному монтажі та догляді дах прослужить довго.

Давно відомий такий покрівельний матеріал, як черепиця з кераміки. Покрівлі з неї виглядають солідно і красиво. Керамічна черепиця має багато видів, кольорів, вона підходить для покрівлі зі складною формою, її використовують на масштабних схилах дахів. Керамічна черепиця може використовуватися 100 років, даху з неї мають багато архітектурні пам’ятки минулого століття. Сучасні виробники дають гарантію на 30 років. Для поліпшення зовнішнього вигляду і для відштовхування води черепицю покривають глазур’ю. Ця черепиця володіє стійкістю до перепадів температур, відображає сонячне тепло і зберігає температуру в будинку. Багато видів черепиці мають властивості не пропускати шум, не займаються, не накопичують статистичне напруга. Покрівля прослужить довго і за нею не треба додатково доглядати. Покрівлі з керамічної черепиці використовують для дерев’яних, цегляних, кам’яних споруд. З цього виду черепиці легко робити покрівлі фігурною і простої форми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *